Märksõnad ja sisutekstid on ühed tähtsamad asjad sinu lehel. Kes sinu lehele ikka niiväga tulla tahab kui seal sisu ei ole. Samamoodi ei tule ju ka sinu e-poodi mitte keegi kui seal ühtegi toodet müügil ei ole.

Märksõnad sisutekstide jaoks SEO

Lisaks on sisutekstid tähtsad ka SEO kohapealt. Ideaalis võiks olla igal sinu lehel kusagil 300 sõna teksti. See ei ole reegel ja paljudele lehtedele ei saagi niipalju teksti kirjutada. Aga tekst peab olema ja seal teksti sees peavad olema märksõnad millega sa soovid google otsingus esile tulla

Keskmise pikkusega teksti sees võiks olla vastavat märksõna 3 korda. Tähtis on ka meeles pidada et märksõna peab olema selline mida ka inimesed googlest otsivad. Sellejaoks võid võtta minuga ühendust ja tellida märksõnade analüüs. Kontakt
Täpselt ärile vastavad märksõnad on väga tähtsad. Need ei pea olema ainult ühesõnalised. Vabalt võivad sisaldada ka kahe või kolme sõna.

Sisutekste võib kirjutada ise aga võib neid ka sisse osta. On väga häid sisukirjutajaid kellele on vaja anda vaid teema ja märksõnad ja ongi valmis. Eriti hea on selline asi blogipostituste puhul kui endal ei ole aega ega oskusi. Blogipostitused aga omakorda on kõige paremini optimeeritavad google otsingu jaoks. Minu kindel soovitus on neid oma lehele kirjutada ja ülesse panna.

Üks hea postitus dreamgrow lehelt.
Kuidas koostada head blogipostitust