Backlingid ehk lingid mis viitavad sinu lehele või e-poele on SEO väga tähtis osa. Eesti keeles on see vist tagasilink aga mina kasutan ikka sõna Backlingid. Google robotid liiguvad mööda linke. Kui näiteks robot jõuab ühele veebilehele millel on viide sinu lehele siis liigub see robot edasi ka sinu lehele. Ja niimoodi tekib lõpmata rida. Ja google hindab neid linke väga

Backlingid-SEO Softitek

On tähtis, et sinu lehekülje, e-poe, toote blogipostituse link oleks paljudel teistel kodulehtedel. Kasuta selleks tutvusi või näiteks palu koostööpartneritel see nende lehele ülesse panna. Võid ju vastata samaga. Sellest on kasu nii sulle kui sinu koostööpartneritele.

Lisaks sisesta oma firma andmed (koos veebilehe lingiga) igale poole vastavatesse netiportaalidesse kuhu võimalik. Jah ka vana hea neti.ee töötab veel ära unusta sinna oma kodulehe linki lisamast.

Kirjuta teiste inimeste firmade blogidesse arvamusi ja lisa alati ka oma link. Kõik see aitab sinu lehte ja google otsingus kõrgemale kohale tõusta.

Kui sa ei tea ikka kuhu sa saaksid oma lehe lingi ülesse panna siis võta ühendust. Aitame sinul leida need kohad uurides kuidas konkurendid on seda teinud. Telli Backlinkide analüüs meilt. Võta ühendust

Kõik backlingid aga ei ole võrdväärsed . Vanemad ja autoriteetsemad lehed annavad sinu lehele rohkem juurde kui äsja loodud lehed. Seetõttu ei ole paha mõte saada oma kodulehe või e-poe link ülesse näiteks delfi.ee või postimees.ee lehele. Siiski on link mõnelt uuemalet lehelt parem kui mitte midagi.